Трафік-менеджер: Хто Це Такий, Чим Займається, Які Обов’язки У Спеціаліста З Трафіку

До того ж, ми завжди на зв’язку, а за вами буде закріплений відповідальний менеджер. Існує занадто багато змінних, щоб говорити про точні цифри із зарплати. Це і реальний досвід, і професійні навички, наявність успішних кейсів в портфоліо. І, звичайно, формат роботи — безпосередньо в штаті компанії, на аутсорсі або взагалі віддалено через фріланс-біржу. Професія трафік-менеджера порівняно молода, а справді добрих фахівців не так багато.

про професію Traffic Manager

Але ми з вами живемо в часи, коли недостатньо створити сайт, заповнити його контентом і просто чекати, що користувачі підуть на нього потоком. Щодня ми можемо надсилати вам схожі вакансії на ел. Давайте поглянемо на переваги та недоліки кожного з варіантів найму трафік-менеджера. Продовжуючи, ви приймаєте правила сайту та політику конфіденційності.

– Вопросы На Собеседовании

Виходить, що у штаті цей фахівець — це лише маленький «гвинтик», який зазвичай виконує обмежений перелік завдань. І утримувати його на фул-таймі не завжди вигідно. Тому, до речі, багато компаній шукають фахівців, які готові брати на себе обов’язки трафік-менеджера, арбітражника і таргетолога одночасно.

про професію Traffic Manager

Людина цілком може виявитися нечистою на руку, взяти з вас гроші для просування і просто зникнути. А якщо ви працювали без офіційного договору і майже нічого не знаєте про цю людину, то з грошима доведеться розпрощатися. Навіть правоохоронні органи у багатьох схожих ситуаціях виявляються безсилими. А тому такий найманий співробітник вибір досить спірний. Професії трафік-менеджера та інтернет-маркетолога максимально близькі.

На Кого И Где Учиться

Але ви повинні розуміти, що такі фахівці не взаємозамінні. Плюсами будуть рішучість, впевненість у своїх силах та вміння відстоювати позицію, якщо фахівець переконаний у власній правоті. Це понад 100 компаній, які відкриті для наших студентів. Ми пишаємося тим, що 80% випускників знаходять роботу в перші місяці після курсу. Будь-який інтернет-ресурс повинен залучати цільову аудиторію, так чи інакше взаємодіяти з нею і зрештою продавати товар, послугу чи сервіс.

про професію Traffic Manager

Тут до ваших послуг кваліфіковані трафік-менеджери, які готові швидко включитися до вашого проекту, оптимізувати бюджет і залучати трафік. Хіба відсутність фахівця безпосередньо у вашому офісі. Але, як показала практика в період пандемії, це не потрібно.

Підтвердіть Вашу Ел Пошту

Ми ще повернемось до теми пошуку експертів у цій сфері. А поки що давайте розберемося, які саме завдання вирішує трафік-менеджер у своїй роботі. При Traffic Manager вакансії цьому йдеться про залучення саме цільової або щонайменше навколоцільової аудиторії. Тобто відвідувачів, які у перспективі стануть споживачами.

Traffic supervisor — фахівець із трафіку та залучення цільової аудиторії на ресурс клієнта для отримання лідів та продажів. Його головний обов’язок забезпечити максимально активний потік цільового трафіку за мінімальний бюджет і бажано в найкоротші терміни. Зрештою, головні показники успішності фахівця з трафіку — зростання ефективності рекламних кампаній та оптимізація витрат на рекламу.

Але й оплата праці в цьому випадку зростає у рази. Найм трафік-менеджера безпосередньо в штат — гарна ідея, якщо у вас справді великий проект, над яким фахівець працюватиме постійно. Наймати https://wizardsdev.com/ в компанію людини, яка спеціалізується лише на трафікі, буває невигідно. Адже потрібні ще маркетологи, менеджери, копірайтери, дизайнери та ін. Дуже бюджетний, але не найнадійніший варіант.

Відповідно, добрий фахівець не просто формує активний потік трафіку на майданчик. Він також забезпечує зростання продажів та лідів. Але найголовніший ризик роботи з фрілансерами – шахрайство.

Ці Вакансії За Містами

Крім того, топові трафік-менеджери розуміються на SEO-оптимізації, Media Buying (закупівля медіапростору під рекламу), дизайні та копірайтингу. Трафік-менеджер – це спеціаліст, який займається залученням цільової аудиторії на сайт. Щоб зберегти вакансію, треба увійти або зареєструватися.

  • Але великий ризик, що набравшись досвіду, ваш трафік-менеджер просто піде в іншу компанію, де йому запропонують більше.
  • Ми пишаємося тим, що 80% випускників знаходять роботу в перші місяці після курсу.
  • Щоб зберегти вакансію, треба увійти або зареєструватися.
  • Ми ще повернемось до теми пошуку експертів у цій сфері.
  • Виходить, що у штаті цей фахівець — це лише маленький «гвинтик», який зазвичай виконує обмежений перелік завдань.

Є компанії, які беруть до себе в офіс ще зовсім недосвідчених фахівців та навчають їх під свої потреби та вимоги. Але великий ризик, що набравшись досвіду, ваш трафік-менеджер просто піде в іншу компанію, де йому запропонують більше. Простіше кажучи, головний обов’язок трафік-менеджера — забезпечити бізнесу активний потік клієнтів і вкластися до бюджету, що планується.

про професію Traffic Manager

Залишаються або новачки, або фахівці, які працюють за максимально вільним графіком. Перші навряд чи забезпечать вам бажані результати, а другі можуть підбити за термінами або несподівано зникнути на невизначений час. Плюс жодних відпускних, лікарняних, відрядження та іншого — ви платите виключно за роботу. А всі поточні витрати агенція бере на себе. Саме за таким принципом працюємо і ми в Elit-Web.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top